ŞATODOOR ÇELİK KAPI

Yetkili Kişi
ŞÜKRÜ ŞENGÜL

Firma Telefonu
02125653535

Firma Hakkında

ŞATO ÇELİK KAPI 20 yılı aşkın süredir bu sektördeki tecrübesiyle, uzman kadrosu ve geniş ürün yelpazesiyle. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti anlayışıyla her geçen gün çıtasını arttırarak bu sektörde adını duyurmaya devam etmektedir.Ürün gruplarımız arasında çelik kapı, yangın kapıları, otomatik garaj ve bahçe kapıları bulunmaktadır. 

Seri üretim yapılmamakta olup müşterinin zevk ve istekleri doğrultusunda bire bir ölçü alıp imalatına başlanan ürünlerin teslim sonrası da servis garantisiyle ürününün her daim arkasında durmayı prensip edinen şato çelik kapı "GÜVENLİK” ve "KALİTE” yi bir arada sunmayı kendisine prensip edinmiştir. 

ŞATO ÇELİK KAPI yurtdışı inşaat ve yapı fuarlarına da katılarak ülkemizi başarıyla temsil etmektedir. Bu doğrultuda ürünlerinin kalitesi çok beğenilmiş olup; YUNANİSTAN, HIRVATİSTAN, ALMANYA, İNGİLTERE, UKRAYNA, RUSYA gibi ülkeler başta olmak üzere ürünlerinin büyük bir kısmını da ihraç etmektedir. KALİTELİ ÜRETİM yapmanın yanında satış sonrası KALİTELİ HİZMET anlayışından da firmamız ödün vermemektedir. 

Firmamız yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır düşüncesinden hareketle bir çok kamu ve özel kuruluşların çelik kapı ve yangın kapısı ihtiyacını karşılamaya devam ederek eski ve yeni müşterilerine güven vermektedir.

Ulusal ve uluslar arası kalite belgelendirme kuruluşlarının sektörümüz ve ürünlerimiz ile ilgili belgelerini almak içinde gerekli girişimleri başlatan firmamız bu doğrultuda; İSO-9001-2000 TOPLAM KALİTE YÖNETİMİ Sertifikası almaya hak kazanmıştır. 

TSE’nin çelik kapılar ile ilgili belirlemiş olduğu TSE 12655 çelik kapı üretim ve montaj belgesinin hazırlanmasında bu kuruma katkılarda bulunmuş ve bu belgenin de firmamıza kazandırılması için girişimlerini de başlatmıştır. 

Firma İstatistikleri

Bugün

75

ziyaret

Toplam

20795

ziyaret